Parazit çayı Ürün Görseli

HerbalTea Anti Parazit Çayı Nedir?

HerbalTea Anti Parazit Çayı

Nedir?

                İnsanlığın var oluşundan beri virüsler, mikroplar ve bakteriler insanlar için problem olmuştur ve bu şekilde devam etmektedir. Bu parazitlerden bazıları ciddi hastalıklara neden olsa da bazıları yaşamın olağan akışını çok etkilemeden vücut içerisinde yaşamını devam ettirebilir. Ciddi bir hastalığa sebep olmayan parazitler yine de vücut için zararlıdır ve kronik yorgunluk, baş dönmesi, saçlarda ve tırnaklarda cansızlık, gözlerde sulanma ve burun akıntısı gibi olumsuz belirtilere neden olur ve bu şekilde anlaşılabilir. Sizin vücudunuza aldığınız besin öğelerinin bir kısmını tüketen ve size zarar veren bu parazitlerin yok edilmesi adına üretilen parazit çayı, doğal yollarla bu zararlılardan kurtulmanızı sağlar.

Nasıl Kullanılır?

                Düzenli kullanım gerektiren parazit çayı, sıradan bir çaydan farksız olarak tüketilir. Tepeleme 1 çay kaşığı dolusu parazit çayı1 fincan kaynar suyun içerisine atılıp 15 dakika demlendirilmeli ve sonrasında içilmelidir. Bu işlemi 3 hafta (21 gün) boyunca günde 3 defa her yemekten önce uygulayın. 21 günlük sürecin sonunda 1 hafta (7 gün) ara verin ve kullanmayın, sonrasında tekrar başlayın. Süreci bu şekilde ilerlettiğiniz takdirde herhangi bir problemle karşılaşmadan parazitlerinizden kurtulabilirsiniz.

İçerik

                Etkisi klinik olarak test edilmiş ve kanıtlanmış olan parazit çayıiçerisinde kekik yaprağı, biberiye yaprağı, anason, okaliptüs yaprağı, funda yaprağı, kişniş ve üzüm çekirdeği bulundurmaktadır. Bu bileşenler özenli ve dengeli bir şekilde bir araya getirilmiştir ve ortaya muhteşem bir formül çıkarılmıştır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )