Parazit çayı Ürün Görseli

Maça Çayı Nedir, Nelere İyi Gelir

Maça Çayı Nedir?

İçeriğinde Magnezyum, selenyum, krom, çinko gibi mineralleri yüksek oranda barındıran, aynı zamanda tam bir C Vitamini deposu olan bir bitki olan Matcha, toz haline getirilmiş tek çay türüdür. Yoğun bir şekilde klorofile sahip olan bitki, sadece Japonya da yetişen bir çay türdür. Maça Çayı olarak da isimlendirilen Matcha, orijinal dilinde Ma toz ve Cha çay kelimelerinin birleşiminden oluşan bir isme sahiptir.

Maça Çayı Nelere İyi Gelir?

En yakın rakibinden 10 kata kadar daha fazla antioksidan etkiye sahip olan Maça Çayı, bu sayede vücudunuzda birikmiş olan ödem, toksin ve zehirli maddeleri, hızlı bir şekilde vücudunuzdan atılmasını sağlayarak, öncelikle sağlığınız ardından kilolarınız açısından son derece güçlü etkiler gösterir. Metabolizmanızın 4 defa daha hızlı çalışmasını sağlayan çay, bu sayede vücudunuzun karın, basen ve benzeri bölgelerinde birikmiş olan yağlarında hızlı bir şekilde eritilmesine büyük katkı sağlar. Aynı zamanda magnezyum oranı ve C Vitamini oranının yüksekliği, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine ve hastalıklara karşı, vücudunuzun da daha yüksek direnç göstermesini sağlar.

Maça Çayı Nasıl Hazırlanır?

Her gün en az iki fincan olarak tüketilmesi önerilen Maça çayı, kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanabiliyor. Demlik veya fincan içerisinde ki suya, ilave edilen bir miktar toz, suyla karıştırılarak içime hazır hale geliyor. Suda çözünme özelliğine sahip olan ürün, bu sayede tüm bileşenlerinden daha fazla yararlanmasını sağlayan bir özelliğe sahip.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )